KONST / Litografier / Färglitografi 13441045
nr 1344 1045
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad. Motivet: 40x56cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:00:56
26/8 17:29:07
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist